Movies
Ratings
281
ParasiteRated ★ 4.0
Dark PhoenixRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Door LockRated ★ 1.0
DefaultRated ★ 0.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 4.0
Thirteen GhostsRated ★ 2.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.5
Resident EvilRated ★ 3.5
Justice LeagueRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 0.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5