Titles you rated
Spider-Man 2Rated ★ 4.5
SwiriRated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 4.5
Radio StarRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0- WishRated ★ 4.0
- Take OffRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.5
Men in BlackRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0