Titles you rated
Queen MantisRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
TriggerRated ★ 2.5
Alice in BorderlandRated ★ 3.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Melo MovieRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.0- The FrogRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.0