Titles you rated
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
STEINS;GATERated ★ 5.0- Legal High SP 2Rated ★ 5.0
Legal High SPRated ★ 5.0
Legal High 2Rated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Missing NineRated ★ 2.0
Band of BrothersRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0