Titles you rated
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.0
OseamRated ★ 4.5
Bird BoxRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Paddington 2Rated ★ 2.5
Incredibles 2Rated ★ 4.0
MoanaRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.0
Steel RainRated ★ 3.5
Hotel Transylvania 2Rated ★ 2.5