Movies
Ratings
395
Midnight in ParisRated ★ 2.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
MoneyRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 2.5
Bird BoxRated ★ 4.5
DefaultRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 2.5
SearchingRated ★ 3.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
The WitnessRated ★ 2.0