Movies
Ratings
101
The OutlawsRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
Act of ValorRated ★ 4.0
HopeRated ★ 4.5
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0
Yes ManRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
The Simpsons MovieRated ★ 4.5
The Bucket ListRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.5
My Name Is KhanRated ★ 4.5
Taken 2Rated ★ 4.0