Movies
Ratings
843
Our Little SisterRated ★ 5.0
Julie & JuliaRated ★ 4.0
Midnight SunRated ★ 2.5
Along for the RideRated ★ 4.0
461 Days of Bento: A Promise Between Father and SonRated ★ 4.0
CodaRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
The IrishmanRated ★ 5.0
A Dog's PurposeRated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 1.5
MinariRated ★ 3.5
PatersonRated ★ 3.5
Crazy RomanceRated ★ 3.0
MicrohabitatRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 3.0- Chef's TableRated ★ 4.5
Burn the Stage: The MovieRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 4.0
Evan AlmightyRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 4.0