Movies
Ratings
210
A Star Is BornRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 5.0