Movies
Ratings
59
InterstellarRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 3.5
Steal My HeartRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.5
Bee MovieRated ★ 4.0
Chicken LittleRated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 3.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.5- D-WarRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 2.5
Ice AgeRated ★ 2.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 4.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 4.0