Series
Ratings
166
Semantic ErrorRated ★ 4.0
Goryeo-Khitan WarRated ★ 3.5
How Do You Play?Rated ★ 3.5
Cat's PleasesRated ★ 3.5
You vs. WildRated ★ 3.5
The Sound of Your HeartRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 2.5
Bridal MaskRated ★ 3.5
Tamra IslandRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Crime Scene 3Rated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0- SkinsRated ★ 3.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.5- SkinsRated ★ 3.5