Titles you rated
Green BookRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Children of MenRated ★ 3.5
Be with YouRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 5.0
The Boss BabyRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0