Titles you rated
Keys to the HeartRated ★ 5.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 4.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.0
Be with YouRated ★ 5.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 5.0
TunnelRated ★ 4.5
DefaultRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 5.0
BurningRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
I Can SpeakRated ★ 5.0
Innocent WitnessRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0