Titles you rated
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 5.0
The GentlemenRated ★ 5.0
The Adam ProjectRated ★ 4.0- The ScamRated ★ 3.0
The Techniques of FightingRated ★ 3.0
Hunter KillerRated ★ 5.0
The AccountantRated ★ 5.0
A Quiet PlaceRated ★ 5.0
The VillainessRated ★ 3.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 5.0
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 5.0
Hotel MumbaiRated ★ 5.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
MidwayRated ★ 5.0
Beastie BoysRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 4.0
The Power of the DogRated ★ 4.0
The VillagersRated ★ 3.5
Ad AstraRated ★ 4.5
Wrath of ManRated ★ 4.0