Movies
Ratings
351
The Perfect StormRated ★ 4.0
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 4.0- Les MisérablesRated ★ 4.5
Two Faces of My GirlfriendRated ★ 4.0
A Long VisitRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 2.5
Charlotte's WebRated ★ 4.0
From Me To YouRated ★ 4.0
PoetryRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 4.5
Lost in TranslationRated ★ 3.5
Love NowRated ★ 4.0
The Naked KitchenRated ★ 3.5
Jane EyreRated ★ 4.0
A Barefoot DreamRated ★ 4.0
Bride WarsRated ★ 3.5
AustraliaRated ★ 3.5
The Sword with No NameRated ★ 3.5
Scary Movie 2Rated ★ 3.0
Something's Gotta GiveRated ★ 3.5