Movies
Ratings
172
Ode to My FatherRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
LegendRated ★ 5.0
The HousemaidRated ★ 3.0
Steve JobsRated ★ 2.5
InceptionRated ★ 4.5
Spirits' HomecomingRated ★ 2.5
The HimalayasRated ★ 3.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.5
Operation ChromiteRated ★ 3.0
MossRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.5
Ocean's ElevenRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Like for LikesRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 2.5
TunnelRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 3.5
InsidiousRated ★ 5.0