Movies
Ratings
60
The Scent of Green PapayaRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 3.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 2.5
Billy ElliotRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 5.0
VenomRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Friends with BenefitsRated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
26 YearsRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0