Movies
Ratings
1009
What Women WantRated ★ 4.0
Closer to HeavenRated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 4.0
The Drug KingRated ★ 2.0
BluebeardRated ★ 2.0
The Boss BabyRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 2.0
The SwindlersRated ★ 3.0
Swing KidsRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 2.0
UnstoppableRated ★ 2.0
The NunRated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 3.0
TrumboRated ★ 3.5
The Secret Life of Pets 2Rated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 2.5
The MaskRated ★ 4.0
Step Up All InRated ★ 3.0