Titles you rated
The HolidayRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 3.5
TitaneRated ★ 4.5
American HoneyRated ★ 4.0
MinariRated ★ 4.0
SwallowRated ★ 5.0
Lunana: A Yak in the ClassroomRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.5
BurningRated ★ 2.5
A Room with a ViewRated ★ 4.0
MustangRated ★ 4.5
Gran TorinoRated ★ 4.0
Summer 1993Rated ★ 3.5
In The AbsenceRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
CapernaumRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.0
The Kirishima ThingRated ★ 2.0
JokerRated ★ 5.0