Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
TempestRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
ConnectionRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 1.5
Death's GameRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Doona!Rated ★ 2.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.5
IRISRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.5
Juvenile JusticeRated ★ 2.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0