Movies
Ratings
15
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0- WishRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 2.5
FrozenRated ★ 2.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Forever the MomentRated ★ 3.5