Titles you rated
April RainRated ★ 0.5
Connie and CarlaRated ★ 0.5
Bless Me, UltimaRated ★ 0.5
14 That NightRated ★ 0.5- S StormRated ★ 0.5
JesseRated ★ 0.5
Land Ho!Rated ★ 0.5
No Rest for the WickedRated ★ 0.5
Broken HorsesRated ★ 1.0- Bad Rattus BluesRated ★ 0.5
Red ArmyRated ★ 0.5
Game of Death II : The OriginalRated ★ 0.5
The Mermaid PrincessRated ★ 1.5
AntidoteRated ★ 1.0
Vigilante DiariesRated ★ 0.5
It Came from the DesertRated ★ 1.0- Monkey King ReloadedRated ★ 1.0
I Am SoldierRated ★ 0.5
Dinosaur IslandRated ★ 1.0
Kingdom of Gladiators: The TournamentRated ★ 0.5