Titles you rated
UnnaturalRated ★ 4.0
The Big CRated ★ 4.5- Banana Actually Season 1Rated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.0- The Queen's ClassroomRated ★ 3.0
- 하야미씨라고 불릴 날Rated ★ 2.0
The Story of Yamada TaroRated ★ 2.0- Gokusen Season 3Rated ★ 2.5
Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 3.5- 괴도 야마네코Rated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
The Stars Are ShiningRated ★ 3.5
Still, Life Goes OnRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
I'm Taking the Day OffRated ★ 4.0
Beauty's Rival in PalaceRated ★ 4.0
Heading to the GroundRated ★ 0.5