Titles you rated
HairsprayRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
ZombielandRated ★ 4.0
Julie & JuliaRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 3.5
Lights OutRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.5