Titles you rated
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 0.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0- 안도로이드 ~ A.I. 노우즈 러브 ? ~Rated ★ 3.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 2.0
Thousand Years of LoveRated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 3.5
Steal HeartRated ★ 0.5
Attic CatRated ★ 3.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 0.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 0.5- Smile, YouRated ★ 1.0
Gokusen Special 3Rated ★ 3.5
Fashion 70'sRated ★ 0.5
Old Miss DiaryRated ★ 3.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 1.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0