Titles you rated
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
EncantoRated ★ 3.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
NopeRated ★ 3.5
Kill BoksoonRated ★ 2.5
Joint Security AreaRated ★ 4.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
2012Rated ★ 2.5
OnwardRated ★ 3.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.5
The DepartedRated ★ 4.0
The French DispatchRated ★ 4.5