Titles you rated
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 5.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 4.5
Producing NobutaRated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
- Hotaru no HikariRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 3.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 3.0- 1리터의 눈물Rated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0