Movies
Ratings
20
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
The FlashRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
DriveRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.5
The MatchRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
ForgottenRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5