Titles you rated
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 1.0
The ThievesRated ★ 1.0
The AvengersRated ★ 1.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 2.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 1.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 1.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 1.0
Secretly, GreatlyRated ★ 1.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 1.0
Spider-Man 2Rated ★ 1.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 1.0
How to Train Your DragonRated ★ 2.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 1.0
The Imitation GameRated ★ 1.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 0.5
The PiratesRated ★ 1.0
Pan's LabyrinthRated ★ 1.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.0
Begin AgainRated ★ 2.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 1.0