Movies
Ratings
1914
Zootopia 2Rated ★ 4.0
The Ugly StepsisterRated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
MaterialistsRated ★ 2.5
My Father, the BTK KillerRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.5
Aileen: Queen of the Serial KillersRated ★ 3.0- 하이큐!! 또 다른 도전Rated ★ 3.5
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.5
Lilo & StitchRated ★ 3.0
It Was Just an AccidentRated ★ 3.0
TRON: AresRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Stop Making SenseRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Addams Family ValuesRated ★ 3.0
The Addams FamilyRated ★ 3.5