Series
Ratings
26
Reply 1994Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
One Warm WordRated ★ 5.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
Sweet 18Rated ★ 3.0
Hur JunRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 3.0
Hwang Jin YiRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 3.0
Empress KiRated ★ 3.0
Let's EatRated ★ 3.0
PastaRated ★ 5.0- Fairy CommiRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0- Emperor of the SeaRated ★ 3.0