Series
Ratings
71
Ugly BettyRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 4.0- SkinsRated ★ 4.0
Young & Hungry Season 1Rated ★ 5.0
Young & Hungry Season 2Rated ★ 5.0
PsychRated ★ 4.0
PsychRated ★ 4.0- Melissa & Joey Season 1Rated ★ 4.0
The MiddleRated ★ 5.0
The MiddleRated ★ 5.0
The MiddleRated ★ 5.0- The MiddleRated ★ 5.0
- The MiddleRated ★ 5.0
The MiddleRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 3.0
GleeRated ★ 3.0
Prison Break Season 1Rated ★ 3.0- SuburgatoryRated ★ 4.5
- SuburgatoryRated ★ 4.0