Movies
Ratings
17
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.5
TwentyRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0