Titles you rated
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 5.0
High School MusicalRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
InsidiousRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
No BreathingRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0