Titles you rated
Dr. FrostRated ★ 4.0
New Tales of the GisaengRated ★ 4.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.0
Idle MermaidRated ★ 4.0
Orange MarmaladeRated ★ 3.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 4.0- Doctor WhoRated ★ 5.0
HeartstringsRated ★ 5.0- Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0- Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor Who: The Next DoctorRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
My PrincessRated ★ 5.0- Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
May QueenRated ★ 5.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 5.0