Titles you rated
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0- イタズラなKiss2~Love in OKINAWARated ★ 5.0
You Are The Only OneRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 5.0
My Unfortunate BoyfriendRated ★ 5.0- The Family Is ComingRated ★ 5.0
Imaginary CatRated ★ 5.0
Everybody Say KimchiRated ★ 5.0
Angel's RevengeRated ★ 5.0
Sweet Savage FamilyRated ★ 5.0
A Daughter Just Like YouRated ★ 5.0- Flirty Boy and GirlRated ★ 5.0
- Mischievous Kiss Special EditionRated ★ 5.0
Melody of LoveRated ★ 5.0
Bluebird's HouseRated ★ 5.0
Love of EveRated ★ 5.0
Run, Jang MiRated ★ 5.0
Make a Woman CryRated ★ 5.0- Marumo's Story Special 2014Rated ★ 5.0
BloodRated ★ 5.0