Movies
Ratings
367
A Touch of SinRated ★ 4.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.5
Ninja ScrollRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
Voice of SilenceRated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.5
Once Upon a Time in MexicoRated ★ 3.5
Corpus ChristiRated ★ 3.5
American History XRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 5.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
Green FishRated ★ 4.0
TomboyRated ★ 3.5
Days of Being WildRated ★ 3.5
Brokeback MountainRated ★ 4.5
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Jackie BrownRated ★ 4.0
House of HummingbirdRated ★ 4.5