Movies
Ratings
44
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.0
The Suspect: Muroi ShinjiRated ★ 1.5
The Imitation GameRated ★ 1.5- River of No ReturnRated ★ 1.5
The AvengersRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 3.0
Cries and WhispersRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
Black DogRated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 3.5
ChappieRated ★ 2.0
Music and LyricsRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 2.5
My Lucky StarsRated ★ 0.5
The Bride with White Hair 2Rated ★ 0.5
MasqueradeRated ★ 3.0