Series
Ratings
65
Jeon Woo ChiRated ★ 5.0
BloodRated ★ 3.5
New Tales of the GisaengRated ★ 3.5
Cheo Yong Season 2Rated ★ 3.5
Apgujeong Midnight SunRated ★ 3.0
Cheo YongRated ★ 3.5
Hur Jun, The Original StoryRated ★ 4.0
Ohlala CoupleRated ★ 3.5
The King's DoctorRated ★ 5.0
Smile AgainRated ★ 4.0
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 3.5
Vampire ProsecutorRated ★ 3.5
Tale of ArangRated ★ 4.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.5
Princess AuroraRated ★ 4.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 4.0
Shine or Go CrazyRated ★ 3.5
Super Daddy YeolRated ★ 3.5