Titles you rated
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
The Hot ChickRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.5
MasterRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 4.5
King KongRated ★ 3.5
May 18Rated ★ 4.5
No Longer HeroineRated ★ 3.0
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
anohana: The Flower We Saw That Day - The MovieRated ★ 4.5
Rise of the GuardiansRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
FamilyhoodRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.5