Series
Ratings
26
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 4.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.5
You Are All SurroundedRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 2.5
PinocchioRated ★ 2.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 2.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0