Movies
Ratings
101
Terminator SalvationRated ★ 2.5
Blue JasmineRated ★ 3.5
Exodus: Gods and KingsRated ★ 3.0
BreathlessRated ★ 3.0
The Simpsons MovieRated ★ 3.0
Two Days, One NightRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 2.5
Boomerang FamilyRated ★ 2.0- BlackRated ★ 2.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
Secret SunshineRated ★ 2.5
Warm BodiesRated ★ 1.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The Last BlossomRated ★ 3.5
The Phantom of the OperaRated ★ 3.0
GloveRated ★ 2.5
Ex MachinaRated ★ 2.0
TRON: LegacyRated ★ 4.5
Schindler's ListRated ★ 2.5