Series
Ratings
14
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0- Orphan BlackRated ★ 3.5
Orphan BlackRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 3.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 3.5
Empire of GoldRated ★ 5.0
Jeong Do JeonRated ★ 5.0
SandglassRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Orphan BlackRated ★ 4.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
Women of the Tang DynastyRated ★ 4.5