Titles you rated
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
OnceRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
CubeRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0