Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 2.0
Kung Fu Panda 4Rated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
SoulRated ★ 5.0
OtherLifeRated ★ 2.5
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
Terminator: Dark FateRated ★ 3.0
JokerRated ★ 3.0
Olaf's Frozen AdventureRated ★ 3.0
Gemini ManRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
Little ManRated ★ 2.5
BladeRated ★ 3.5
I Am MotherRated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0