Titles you rated
ChernobylRated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Inuyashiki: Last HeroRated ★ 3.5
Innocent DefendantRated ★ 4.5- Cubix: Robots for EveryoneRated ★ 2.5
Reply 1994Rated ★ 2.5
Golden TimeRated ★ 3.0
Empress MyeongseongRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 3.0
GiantRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.5
The King Dae JoyoungRated ★ 3.0
Behind the White TowerRated ★ 3.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
Hur JunRated ★ 3.0
JumongRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.5