Movies
Ratings
473
OppenheimerRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.5
The PrisonRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.5
The Front LineRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.5
Justice LeagueRated ★ 1.0
La La LandRated ★ 4.0
The King's LettersRated ★ 1.5
Up in the AirRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5