Titles you rated
Long ShotRated ★ 4.0
The ChaperoneRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 2.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 2.5
AquamanRated ★ 1.5
JokerRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Ted 2Rated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 2.5
Get OutRated ★ 3.5
American HustleRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 3.0
Gerald's GameRated ★ 4.5
First ManRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
John WickRated ★ 3.5