Movies
Ratings
1080
VertigoRated ★ 3.5
DemolitionRated ★ 3.0
We Have a PopeRated ★ 1.5
Parallel MothersRated ★ 2.5
Love Lies BleedingRated ★ 2.5
Love Will Tear Us ApartRated ★ 1.0
Boyfriends and GirlfriendsRated ★ 1.0
DalilandRated ★ 1.5
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 2.5
DoppelgangerRated ★ 2.0- Someday or One DayRated ★ 1.5
All About My MotherRated ★ 2.0
Certified CopyRated ★ 2.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 1.5
TrumboRated ★ 3.5
Asako I & IIRated ★ 2.5- The Future of TongueRated ★ 0.5
Notebook from My MotherRated ★ 0.5
Jesus HospitalRated ★ 3.5
The ConductorRated ★ 3.0