Titles you rated
Descendants of the SunRated ★ 0.5
Fight For My WayRated ★ 2.0
DexterRated ★ 3.0
Huh Young Man's Food TravelRated ★ 1.0- Eyes of DawnRated ★ 4.0
On AirRated ★ 2.0
Joy of ConversationRated ★ 2.0
Lala LandRated ★ 5.0
Something Happened in BaliRated ★ 2.5
Nodame CantabileRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 1.0
PhoenixRated ★ 1.5
IRIS 2Rated ★ 1.0
Fated to Love YouRated ★ 2.0
IRISRated ★ 2.0
Dong YiRated ★ 2.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 2.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 2.5
H.I.TRated ★ 1.5
PastaRated ★ 1.5